Lindex- kunder ble modeller

Denne våren presenterer Lindex sin store undertøyskampanje «Bra-volution» med kunder som modeller.

Publisert

De to siste årene har Lindex engasjert sine ansatte som modeller for å presentere det nye passformkonseptet Bra-volution. Kampanjene har fått stor suksess; både omsetningsmessig og ved at kundene nå lettere finner sin passform på grunn av det tydelige konseptet.

Denne gangen ble kundene oppfordret til å søke om å være modeller for en dag.

Med over 700 søkere fra 13 land kan også denne kampanjen regnes som en suksess. Av de som søkte, gikk 25 kvinner videre til castingen i Stockholm. Herfra ble 6 finalister valgt ut til sluttfotografering i London. Finalistene i årets kampanje kommer fra Norge, Sverige, Finland og Latvia. To av finalistene som gikk videre kom fra Norge.

- Det har vært en flott opplevelse som jeg aldri kommer til å glemme. Tross en del nerver i forkant så var de som jobbet med oss så profesjonelle og fikk oss til å slappe av og føle oss trygge rundt fotoshooten. Jeg har blitt kjent med så mange nye flotte mennesker og er stolt over å ha vært en av de heldige som fikk være med på dette, sier Cecilie Zachariassen, en av de to norske modellene for Lindex Bra-volution.

- Det å være med på Bra-volution var helt fantastisk. Jeg følte meg som en stjerne for en dag. Så jeg sitter igjen med masse fine minner, inntrykk og opplevelser , sier Diana Thorbjørnsen, den andre norske modellen.

Powered by Labrador CMS